Nabídka

 

Díky profesionálnímu vybavení naší firmy, jsme schopni zajistit ozvučení různých typů akcí

Ozvučení kapel, koncertů, různých kulturních a sportovních akcí je pro nás samozřejmostí.

Firma JN Sound Services se specializuje na ozvučení divadelních vystoupení, ozvučení historických akcí, dále nazvučíme různé budovy, průmyslové haly, hrady nebo zámky, kde se pořádají výstavy, oslavy výročí, divadelní vystoupení, soukromé i firemní oslavy, teambuildingové akce.

Pomocí moderní techniky zajistíme, aby účinkující, kteří vystoupí na Vaší akci, bude slyšet po celém areálu, objektu i v každém patře budovy.

Z osvětlovací techniky máme k dispozici velký sortiment vybavení, vhodný pro všechny typy akcí. Nabízíme inteligentní světla s využitím LED technologií, která jsou v hodná na koncerty, přehlídky. Umíme také nasvítit, divadelní vystoupení, taneční přehlídky, ale i dekorativně různé objekty.

Potřebujete techniku pouze dočasně? Nabízíme pronájem techniky vždy s kvalifikovaným technikem. Techniku přivezeme, zapojíme a po ukončení akce odvezeme.

Potřebujete vybavit Vaše prostory zvukovou nebo světelnou technikou? Provádíme pevné instalace této techniky, včetně dodání materiálu. Zaškolíme a případně zajistíme následný servis.

Na Vaše akce zajistíme doprovodný program: - baviče a kouzelníky, kapely, ohnivá vystoupení, šermířské vystoupení -historické průvody - historické bitvy

Jsme Vám plně k dispozici s celým organizačním týmem. Umíme podle Vašich požadavků vymyslet, zařídit a zorganizovat „akci na klíč“.